DOM Optisch de Modules xenpak-10gb-Zr 10G XENPAK 1550nm 80km van Zendontvangercisco

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: CISCO
Certificering: FCC ISO
Modelnummer: XENPAK-10GB-ZR
Min. bestelaantal: 1/PC 's
Prijs: USD100-200/pcs
Verpakking Details: Origineel Nieuw Cisco die + Grote buiten verpakkende doos verpakken
Levertijd: 1-3 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 60 PCs per dag
Naam van het product: Cisco Modules XENPAK-10GB-ZR Beschrijving: compatibele de zendontvangermodule van Cisco SFP
Voorwaarde: maak schoon Verzending: DHL FEDEX UPS Enz.
Garantie: 1 jaar
Hoog licht:

cisco compatibele sfp modules

,

vezel optische gbic modules

Productbeeld

Cisco-DOM van module xenpak-10gb-Zr 10G XENPAK 1550nm 80km Zendontvangermodule

 

♦ Detail: Xenpak-10gb-Zr

De DOM van 10gbase-Zr XENPAK 1550nm 80km van xenpak-10gb-Zr Cisco Zendontvanger.

 

 

Productomschrijving

Cisco-xenpak-10gb-Zr: Nieuwe Verzegelde Schone Serie (de EU of Van buiten de EG)

Cisco-DOM van 10gbase-Zr XENPAK 1550nm 80km van xenpak-10gb-Zr Cisco Zendontvanger.

 

♦ Toont hieronder de Snelle Bril van xenpak-10gb-Zr

 

Fabrikant Cisco Systems, N.v.
Xenpak-10gb-Zr van het fabrikantenartikelnummer
Het Adres http://www.cisco.com van de fabrikantenwebsite
Merknaam Cisco
Product Model xenpak-10gb-Zr
De Module van 10gbase-Zr XENPAK van de productnaam
Producttype XENPAK
Technische Informatie
Toepassing/Gebruiksgegevensvoorzien van een netwerk
Interfaces/Havens
Interfaces/Havens 1 x-10GBase-Zr
Interfaces/Havensdetails 1 x-Duplex 10GBase-Zr van Sc
Media & Prestaties
Connectiviteitsmedia Single-mode Optische Vezel
Gegevensoverdrachtssnelheid 10 Gbps Gigabit Ethernet
Diversen
Extra Informatie
Extra Product
Golflengte 1550nm
Verbindingslengte van 80 kilometers
Steunt de Cisco-eigenschap van (ID) van de kwaliteitsidentificatie die een een schakelaar of router van Cisco om zich toelaat te identificeren of de module verklaard en geteste Cisco XENPAK-module is
Verenigbaarheid
Katalysator 6500 Reeksen

 

Verwante Producten

 

♦ Als xenpak-10gb-Zr kunt u ook in de volgende Cisco-punten geinteresseerd zijn:

 

verwante products.jpg

 
 
Verpakking & het Verschepen

Hoe te en schip van xenpak-10gb-Zr in te pakken?

Verpakking: originele CISCO-doos binnen en een beschermd karton buiten

Het verschepen: Levering binnen 3 werkdagen na orde, door DHL/UPS/Fedex etc.

 

Cisco-xenpak-10gb-Zr zoals gebruikelijk in voorraad, klaar te verschepen!

 

het plukken het verschepen payment.jpg

 
 
Waarom kies ons?
  • Reusachtige Inventaris
  • Concurrerende Prijs
  • Snel verschepend
  • De geduldige & Ervaren Dienst

waarom us.jpg kies

 
 
FAQ

Q: Is dit Cisco de BONEN van module xenpak-10gb-Zr?

A: Ja, is het BONEN en met schone serie.

 

Q: Hoe lang is uw garantietijd van xenpak-10gb-Zr?

A: Wij hebben 1 jaargarantie voor onze nieuwe punten, en 90 dagengarantie voor gebruikt.

 

Q: Hoe verscheept u xenpak-10gb-Zr aan me?

A: Wij werken met direct samen DHL, TNT, Fedex, UPS, niet door forwarder, zo de meeste tijd wij hen kunnen sneller verschepen. Het vergt altijd 1-2 dagen aan Azië, en 2-3 dagen aan de EU & Midden-Oosten.

Contacteer ons

 

Krijg meer informatie van xenpak-10gb-Zr. Gelieve te aarzelen niet om me te contacteren!

  • Zeven Jiang/-Verkoopafdeling
  • E-mail: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671

..... Spreek meer over Cisco-Module xenpak-10gb-Zr ................

Contactgegevens
Lau

Telefoonnummer : +86 13670113421

WhatsApp : +8613670113421