Het Optische Compatibele systeem van de Modules Stevige Materialen GLC-SX-MMD= van zendontvangercisco

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: CISCO
Certificering: FCC ISO
Modelnummer: GLC-SX-MMD=
Min. bestelaantal: 1/PC 's
Prijs: USD30-60/pcs
Verpakking Details: Origineel Nieuw Cisco die + Grote buiten verpakkende doos verpakken
Levertijd: 1-3 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 60 PCs per dag
Contact nu

Productbeeld

Optische SFP de Zendontvangermodule GLC-SX-MMD= van Cisco

 

♦ Detail: GLC-SX-MMD= GLC-sx-MMD 1000base-SX SFP wordt gemaakt voor Multimode slechts Vezel. 1000base-SX SFP, compatibel met de norm 1000base-SX van IEEE 802.3z, stelt op erfenis 50 μm omhoog multimode vezelverbindingen aan 550 m en op 62,5 μm Fiber distributed data interface (FDDI) in werking - sorteer omhoog multimode vezels tot aan 220 m. Het kan tot 1km over laser-geoptimaliseerde 50 μm multimode vezelkabel steunen. 850 NM-de golflengte, de uitgebreide werkende temperatuurwaaier en DOM steunen, dubbele LC/PC-schakelaar.

 

 

Productomschrijving

Cisco GLC-sx-MMD: Nieuwe Verzegelde Schone Serie (de EU of Van buiten de EG)

De zendontvangermodule van Cisco GLC-sx-MMD 1000base-SX SFP, MMF, 850nm, DOM

 

♦ Lijst 1 toont de Snelle Bril van GLC-sx-MMD

 

Apparatentype Van SFP (mini-GBIC) de zendontvangermodule - multi-mode LC
Vormfactor Insteekmodule
De aanleg van kabelnetten van Type 1000Base-SX, Fibre Channel
Gegevensoverdrachtssnelheid 1.25 Gbps
Optische Golflengte 850 NM
Gegevens - verbindingsprotocol Gigabit Ethernet, Fibre Channel
Gegevens - verbindingsprotocol 550 m
Afmetingen (WxDxH) 1,37 cm x 5,825 cm x 1,352 cm
Ontworpen voor

Cisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Katalysator 2950, 2950ST, 2960, 2960S, 2970G, 3560, 3560G, 3560X, 3750, 3750G; De katalysator drukt 500, 500G uit; CSS 11503; Supervisormotor 720, ii-plus-TS

 

Verwante Producten

♦ Als GLC-sx-MMD kunt u ook in de volgende Cisco-punten geinteresseerd zijn:

 

verwante products.jpg

Verpakking & het Verschepen

Hoe te en schip van GLC-SX-MMD= in te pakken?

Verpakking: originele CISCO-doos binnen en een beschermd karton buiten

Het verschepen: Levering binnen 3 werkdagen na orde, door DHL/UPS/Fedex etc.

 

Cisco GLC-SX-MMD= zoals gebruikelijk in voorraad, klaar te verschepen!

 

het plukken het verschepen payment.jpg

Waarom kies ons?
  • Reusachtige Inventaris
  • Concurrerende Prijs
  • Snel verschepend
  • De geduldige & Ervaren Dienst

waarom us.jpg kies

FAQ

Q: Is dit Cisco moduleglc-sx-mmd= BONEN?

A: Ja, is het BONEN en met schone serie.

 

Q: Hoe lang is uw garantietijd van GLC-SX-MMD=?

A: Wij hebben 1 jaargarantie voor onze nieuwe punten, en 90 dagengarantie voor gebruikt.

 

Q: Hoe verscheept u GLC-SX-MMD= aan me?

A: Wij werken met direct samen DHL, TNT, Fedex, UPS, niet door forwarder, zo de meeste tijd wij hen kunnen sneller verschepen. Het vergt altijd 1-2 dagen aan Azië, en 2-3 dagen aan de EU & Midden-Oosten.

Contacteer ons

 

Krijg meer informatie van GLC-SX-MMD=. Gelieve te aarzelen niet om me te contacteren!

  • E-mail: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671
  • Voeg toe: 7/F HELDERE MANIERtoren NO.33 MONG KOK RD, HK.

..... Spreek meer over Cisco-Module GLC-SX-MMD= ................

Contactgegevens
Seven

Telefoonnummer : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421