Echte BASIS 1000 - LX Cisco Sfp Gbic modulesGLC-FE-100LX-RGD snakt Levensduur

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: CISCO
Certificering: FCC ISO
Modelnummer: GLC-FE-100lx-RGD
Min. bestelaantal: 1/PC 's
Prijs: USD8-25/pcs
Verpakking Details: Origineel Nieuw Cisco die + Grote buiten verpakkende doos verpakken
Levertijd: 1-3 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 60 PCs per dag
Contact nu

Productbeeld

De echte optische module van Cisco 1000base-LX sfp

GLC-FE-100lx-RGD

 

♦ Detail: De zendontvangermodule van Cisco 100base-LX SFP voor 100-Mb havens, 1310 NM-golflengte, 10 die km over SMF slechts op de de Katalysator 3560-8PC en de Katalysator3560-12pc compacte schakelaars worden gesteund van Cisco

 

 

Productomschrijving

Cisco GLC-FE-100lx-RGD: De compatibele Schone Serie van Cisco (de EU of Van buiten de EG)

Van Cisco de 100base-EX SFP (40km) module GLC-FE-100LX-RGD=

 

♦ Lijst 1 toont de Snelle Bril van GLC-FE-100lx-RGD

 

Apparatentype Van SFP (mini-GBIC) de zendontvangermodule - multi-mode LC
Vormfactor Insteekmodule
De aanleg van kabelnetten van Type 100Base-LX
Gegevensoverdrachtssnelheid 125 Mbps
Optische Golflengte 1310 NM
Gegevens - verbindingsprotocol Snelle Ethernet
Maximum Overdrachtafstand 2 km
Afmetingen (WxDxH) 1,37 cm x 5,825 cm x 1,352 cm
Verwante Producten

♦ Als Optische module GLC-FE-100lx-RGD van Cisco kunt u ook in de onderstaande Cisco-punten geinteresseerd zijn:

 

Echte BASIS 1000 - LX Cisco Sfp Gbic modulesGLC-FE-100LX-RGD snakt Levensduur
Verpakking & het Verschepen

Hoe te en schip van GLC-FE-100lx-RGD in te pakken?

Verpakking: originele CISCO-doos binnen en een beschermd karton buiten

Het verschepen: Levering binnen 3 werkdagen na orde, door DHL/UPS/Fedex etc.

 

Cisco GLC-FE-100lx-RGD zoals gebruikelijk in voorraad, klaar te verschepen!

 

het plukken het verschepen payment.jpg

Waarom kies ons?
  • Reusachtige Inventaris
  • Concurrerende Prijs
  • Snel verschepend
  • De geduldige & Ervaren Dienst

waarom us.jpg kies

Contacteer ons

 

Krijg meer informatie van GLC-FE-100lx-RGD. Gelieve te aarzelen niet om me te contacteren!

  • Zeven Jiang/-Verkoopafdeling
  • E-mail: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671

....... Spreek meer over de Optische Module GLC-FE-100lx-RGD van Cisco .......

Contactgegevens
Seven

Telefoonnummer : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421