Thuis ProductenDe Optische Modules van Cisco

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

Certificaat
Van goede kwaliteit cisco10gb ethernet schakelaar voor verkoop
Van goede kwaliteit cisco10gb ethernet schakelaar voor verkoop
Klantenoverzichten
Groot bedrijf om te behandelen! Gemakkelijke, snelle transacties

—— Aaron

Wij hebben met Michelle, altijd een genoegen jarenlang gewerkt!

—— Dave

Grote bemanning om te behandelen en grote producten en ervaringen

—— Joe

Uitstekend klantenservice en product, A+ al manier

—— Kurt

Groot vriendschappelijk bedrijf - a tevreden om te behandelen

—— Nigel

Ik ben online Chatten Nu

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

China sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier
sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK leverancier

Grote Afbeelding :  sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

Productdetails:

Plaats van herkomst: CN/USA/MALAYSIA
Merknaam: CISCO
Modelnummer: XENPAK-10GB-LR +

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Dubbele verpakking voor het beschermen van de originele doos
Levertijd: 1-3 dagen
Betalingscondities: T/T, WU, Moneygram
Levering vermogen: 80pcs/week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Txgolflengte: 1310nm Interface Type: Zr
Specificaties: 1 x 10GBase-ER Type connector: Dubbel-Sc
Naam van het product: De Optische Modules van Cisco Netwerkmedia: SMF

sfp 10gCisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

 

 

· Bereik: 10km

· Kabeltype: SMF

· Tariefcategorie: 10GBase

· Interfacetype: LR

· Digitale Optische Mon. (DOM): Ja

· Bedrieg. Type: Dubbel-Sc

 

Xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK
Mfg. Verenigbaarheid: Cisco
Artikelnummer: Xenpak-10gb-LR+
Vormfactor: XENPAK
TX golflengte: 1310nm
Bereik: 10km
Kabeltype: singlemode vezel
Tariefcategorie: 10GBase
Interfacetype: LR
Digitale Optische Mon. (DOM): Ja
Schakelaartype: Dubbel-Sc

 

Model

Merk

CISCO

Model

Xenpak-10gb-LR+

Details

Apparatentype

Zendontvanger

Normen

IEEE 802.3ae

Netwerkmedia

SMF

Golflengte

1310nm

Havens

10Gbase-LR

Maximum Afstand

10 km

Overdrachtssnelheid

10 Gbps

Milieu

Temperatuur

0° ~ 70° C

 

 

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

 

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

 

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

 

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

 

sfp 10g! Cisco xenpak-10gb-LR+, de Optische Zendontvanger van 10GBase XENPAK

Contactgegevens
World Connection Technology Co., Ltd

Contactpersoon: Michelle

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)