Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x Schakelaarkatalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis Stapelbare Laag 2 CISCO-Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CN/USA/MALAYSIA
Merknaam: CISCO
Modelnummer: Ws-c2960x-48ts-l
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Dubbele verpakking voor het beschermen van de originele doos
Levertijd: 1-3 dagen
Betalingscondities: T/T, WU, Moneygram
Levering vermogen: 80pcs/week
merk: CISCO model: Ws-c2960x-48ts-l
Beschikbaarheid: Op voorraad Voorwaarde: gloednieuwe verzegeld
RAM: 512MB flash-geheugen: 128MB
Hoog licht:

schakelaarkatalysator 2960 reeksen

,

cisco stapelbare schakelaars 2960

Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis

Model: Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x Schakelaar

Detail: Katalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis

Voorwaarde: Verzegeld gloednieuw

Beschikbaarheid: In voorraad

 

Ws-c2960x-48ts-l Overzicht

Cisco-LAN van Katalysator 2960x-48ts-l verleent Basis stapelbare Laag 2 schakelaar onderneming-klasse toegang voor campus en taktoepassingen.

Snelle Bril

Figuur 1 toont het vooraanzicht van de schakelaar van Cisco 2960x-48ts-l.

Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x Schakelaarkatalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis Stapelbare Laag 2 CISCO-Schakelaar 0

 

Lijst 1. De Bril van Cisco ws-c2960x-48ts-l.

Productcode Ws-c2960x-48ts-l
Bijlagetype Rek-monteerbaar - 1U
Eigenschapreeks LAN Basis
Opstraalverbindingsinterfaces 4 x 1G SFP
Havens 48 x Ethernet 10/100/1000 Gigabit-havens
Maximum het stapelen aantal 8
Stapelbandbreedte 80G
Het door:sturen van Bandbreedte 108Gbps
Omschakelingsbandbreedte 216Gbps
RAM 512MB
Flashgeheugen 128MB
Afmetingen 44,5 cm x 27,9 cm x 4,5 cm
Pakketgewicht 9,19 Kg

 

Productdetails

Figuur 2 toont het voorpaneel van de schakelaar van Cisco 2960x-48ts-l.

Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x Schakelaarkatalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis Stapelbare Laag 2 CISCO-Schakelaar 1

Nota:

Van de het beheershaven ② van ① Ethernet van de de Wijzeknoop ③ van de Schakelaarleds ④ het Type A USB van de het mini-typeb (console) haven ⑤ USB havens

⑥ SFP-modulehavens de LEIDENE van de de havens⑧ CONSOLE van ⑦ 48 x 10/100/1000 LEIDENE van ⑨ MGMT consolehaven van ⑩ rj-45

·De schakelaar LEDs omvat SYST, STAT, SPEED, RPS, MAST, en STAPEL LEDs.

 

Figuur 3 toont het achterpaneel van de schakelaar van Cisco 2960x-48ts-l.

Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x Schakelaarkatalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis Stapelbare Laag 2 CISCO-Schakelaar 2

Nota:

① flexStack-plus modulegroef en dekkings② RPS van de Ventilatoruitlaat ③ Schakelaar④ Netstroomaansluiting

 

Figuur 4 toont de stapelbare capaciteit.

Deze C2960X-schakelaar levert stapelbare capaciteit die tot 8 schakelaars stapelend met zelfde LAN 2960-x basisreeks steunt. Het kan ook tot 4 schakelaars stapelen stapelend wanneer gemengd met LAN 2960-s de schakelaars van de basisreeks.

Ws-c2960x-48ts-l Katalysator 2960-x Schakelaarkatalysator 2960-x 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Basis Stapelbare Laag 2 CISCO-Schakelaar 3

 

 

De toebehoren

Lijst 2 toont sommige toebehoren van ws-c2960x-48ts-l.

Modellen Beschrijving
C2960x-STAPEL Katalysator 2960-x FlexStack plus het Stapelen van Module
Cabine-stk-e-0.5M Cisco FlexStack die Kabels stapelen
GLC-links-SMD De zendontvangermodule van Cisco GLC-links-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-sx-MMD 1000base-SX SFP-zendontvangermodule, MMF, 850nm, DOM
Cabine-console-RJ45 Consolekabel 6ft met RJ45 en DB9F
Cabine-console-USB Consolekabel 6 voet met USB-Type A en mini-B

 

 

Ws-c2960x-48ts-l Specificatie
Algemeen
modelinformatie: Ws-2960x-48ts-l
bijlagetype Rek-monteerbaar - 1U
Havens 48 x 10/100/1000 + 4 x 1G SFP
Netwerkbeheerinterface 10/100 Mbps Ethernet (rj-45)
Beschikbare PoE Macht Niets
Het door:sturen van bandbreedte (Gbps) 108Gbps
Maximum het stapelen aantal 8
Stapelbandbreedte 80G
Het door:sturen van Prestaties 107.1Mpps
Omschakelingsbandbreedte 216Gbps
Maximum actieve VLANs 1023
MAC-de Grootte van de Adreslijst 16K (gebrek)
Cpu De dubbele kern van APM86392 600MHz
RAM 512 MB
Flashgeheugen 128 MB
Statusindicatoren Per-havenstatus: Verbindingsintegriteit, gehandicapten, activiteit, snelheid, en hoogtepunt - duplexsysteemstatus: Het systeem, RPS, de status van de Stapelverbinding, verbindt duplex, en verbindingssnelheid
Uitbreiding/Connectiviteit
Consolehavens USB (type-B), Ethernet (rj-45)
Het stapelen van kabel Facultatief
Machtsovertolligheid Optie (pwr-RPS2300)
Voltagewaaier (Auto) 110V-240V
Operationele machtsconsumptie 0.051KVA
Diversen
Breedte 17,5 Duim (44,5 cm)
Diepte 11 duim (27,9 Cm)
Hoogte 1,75 Duim (4,5 cm)
Pakketgewicht 20,26 Ponden (9.19Kg)
Gewicht 9,4 Ponden (4.2Kg)
Rek Opzettende Uitrusting facultatief
MTBF in uren 476.560
Volgzame Normen
  • IEEE 802.1D die - boomprotocol overspannen
  • Cos.prioritization van IEEE 802.1p
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af en IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3ah (enige/multimode vezel 100base-x slechts)
  • Het hoogtepunt van IEEE 802.3x - duplex op havens 10base-t, 100base-TX, en 1000base-t
  • IEEE 802.1D die - boomprotocol overspannen
  • Cos.prioritization van IEEE 802.1p
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af en IEEE 802.3at
  • IEEE 802.3ah (enige/multimode vezel 100base-x slechts)
  • Het hoogtepunt van IEEE 802.3x - duplex op havens 10base-t, 100base-TX, en 1000base-t
Systeemsoftware/vergunning
Systeemsoftware IOS LAN BASIS
vergunning NERGY-MGT-100-K9, EW--100-DE
eigenschappen
  • RPS Steun
  • Jumbokaders
  • VLANS
  • Stem Vlan
  • VTPv2
  • CDPv2
  • LLDP
  • 802.3ad LACP
  • PVST/PVST+
  • 802.1W/802.1S
  • Haven Snel/Opstraalverbinding snel
  • het Vertrouwen en de Opheffing van havencos.
  • Het plannen
  • Het prioritaire Een rij vormen
  • Vorm Cos. Prioritaire Rijen
  • Gewogen Staartdaling
  • DSCP-transparantie
Netwerkbeveiliging
  • SSH, SSL EN SCP
  • STRAAL en TACACS+
  • SNMPv3 crypto
  • 802.1x
  • 802.1x boekhouding/MIB
  • 802.1x w-havenveiligheid
  • 802.1x w/Voice VLAN
  • 802.1x gast VLAN
  • 802.1x VLAN-taak
  • de Omleiding MAC-Auth van 802.1x
  • BPDU/Root Wacht
  • Havenveiligheid
  • Privé VALN-Rand
  • Onweerscontrole
  • Blok onbekende unicast en multicast
  • IGMP Snooping
  • De Filter/het Gaspedaal van IGMP
Beheer en het Oplossen van problemen
  • Auto-MDOX
  • TDR
  • UDLD
  • IP SLA Antwoordapparaat
  • laag 2/IP Traceroute
  • SPANWIJDTE
  • RSPAN
  • Druk Opstelling uit
  • Device Manager
  • Cisco-Netwerkmedewerker
  • Smartports + Adviseur
  • Het oplossen van problemenadviseur
  • IOS van slepen en neerzettencisco Verbetering
  • IP-adresdhcp
  • Autoinstall met bewaarde configuratie
  • De configuratie vervangt
  • Auto het Beeldverbetering van DHCP
  • De Gebaseerde Toewijzing van DHCP Haven
  • De fout maakt MIB onbruikbaar
Milieuwaaiers
Werkende temperatuur tot 5000 voet (1500 m) 23ºF aan 113ºF
Werkende temperatuur tot 10.000 voet (3000 m) 23ºF aan 104ºF
Uitzondering op korte termijn bij overzees - niveau * 23ºF aan 131ºF
Uitzondering op korte termijn tot 5000 voet (1500 m) * 23ºF aan 122ºF
Uitzondering op korte termijn tot 10.000 voet (3000 m) * 23ºF aan 113ºF
Uitzondering op korte termijn tot 13.000 voet (4000 m) * 23º aan 104ºF
Opslagtemperatuur tot 15.000 voet (4573 m) -13º aan 158ºF
Werkende hoogte Tot 10.000 voet
Opslaghoogte Tot 13.000 voet
Werkende relatieve vochtigheid 10% aan noncondensing 95%
Opslag relatieve vochtigheid 10% aan noncondensing 95%

 

 

 

 

Het verschepen

 

Leveringsopties Geschatte Levertijd
DHL 2-3WORKING DAGEN
FEDEX 2-4WORKING DAGEN
TNT 2-5WORKING DAGEN

 

Gelieve van nota te nemen: De bovengenoemde informatie is slechts enkel voor uw verwijzing, zullen wij u voor het het volgen afleveringsschema gepost houden.

 

 

Proces van (RMA) van de terugkeer het Materiële Autorisatie

Als uw Cisco-producten ontbraken, moet u uw vertegenwoordiger contacteren om productmislukking te verifiëren. Als het probleem nog niet door verre steunmethodes kan verbeteren d.w.z. e-mail of telefoonsteun, zal de RMA-procedure uitgeven.

 

 

Betalingswijzen

Directe overboeking/Geldgram/Western Union

Contactgegevens
Michelle

WhatsApp : +8613670113421