Stop in de Optische Modules van Cisco, de Duurzame Optische Zendontvanger GLC-LH-SMD= van Gigabit

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: CISCO
Certificering: FCC ISO
Modelnummer: GLC-LH-SMD=
Min. bestelaantal: 1/PC 's
Prijs: USD70-100/pcs
Verpakking Details: Origineel Nieuw Cisco die + Grote buiten verpakkende doos verpakken
Levertijd: 1-3 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 60 PCs per dag
Naam van het product: Cisco-Modules GLC-LH-SMD= Beschrijving: compatibele de zendontvangermodule van Cisco SFP
Voorwaarde: maak schoon Poort: 0
pakketgewicht: 0.5 kg Afmetingen (W x D x H): 44,5 cm x 44,5 cm x 4,4 cm
Verzending: DHL FEDEX UPS Enz. Garantie: 1 jaar
Hoog licht:

vezel optische gbic modules

,

Cisco SFP-modules

Productbeeld

GLC-LH-SMD= Optische SFP de zendontvangermodule van CISCO

 

♦ Detail: GLC-LH-SMD= Cisco GLC-links-SMD 1000BASE-LX/LH SFP wordt gemaakt voor zowel Multimode als Single-Mode Vezels. 1000BASE-LX/LH SFP, compatibel met de norm 1000base-LX van IEEE 802.3z, werkt op standaard single-mode vezeloptische verbindingsspanwijdten van zelfs 10 km en tot 550 m op om het even welke multimode vezels. Wanneer gebruikt over het type van erfenis multimode vezel, zou de zender door een kabel van het wijze conditionerende flard moeten worden gekoppeld. 1300 NM-de golflengte, de uitgebreide werkende temperatuurwaaier en DOM steunen, dubbele LC/PC-schakelaar.

 

 

Productomschrijving

Cisco GLC-LH-SMD=: Nieuwe Verzegelde Schone Serie (de EU of Van buiten de EG)

De zendontvangermodule van Cisco GLC-links-SMD 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM

 

♦ Lijst 1 toont de Snelle Bril van GLC-links-SMD

 

Merknaam Cisco
Punt modelaantal GLC-LH-SMD=
Vormfactor Insteekmodule
Vezeltype MMF
Optische golflengte 1310 NM
Puntgewicht 0,32 ons

 

 

Verwante Producten

♦ Als GLC-LH-SMD= kunt u ook in de volgende Cisco-punten geinteresseerd zijn:

 

Stop in de Optische Modules van Cisco, de Duurzame Optische Zendontvanger GLC-LH-SMD= van Gigabit 0
Verpakking & het Verschepen

Hoe te en schip van GLC-LH-SMD= in te pakken?

Verpakking: originele CISCO-doos binnen en een beschermd karton buiten

Het verschepen: Levering binnen 3 werkdagen na orde, door DHL/UPS/Fedex etc.

 

Cisco GLC-LH-SMD= zoals gebruikelijk in voorraad, klaar te verschepen!

 

het plukken het verschepen payment.jpg

Waarom kies ons?
  • Reusachtige Inventaris
  • Concurrerende Prijs
  • Snel verschepend
  • De geduldige & Ervaren Dienst

waarom us.jpg kies

FAQ

Q: Is dit Cisco moduleglc-lh-smd= BONEN?

A: Ja, is het BONEN en met schone serie.

 

Q: Hoe lang is uw garantietijd van GLC-LH-SMD=?

A: Wij hebben 1 jaargarantie voor onze nieuwe punten, en 90 dagengarantie voor gebruikt.

 

Q: Hoe verscheept u GLC-LH-SMD= aan me?

A: Wij werken met direct samen DHL, TNT, Fedex, UPS, niet door forwarder, zo de meeste tijd wij hen kunnen sneller verschepen. Het vergt altijd 1-2 dagen aan Azië, en 2-3 dagen aan de EU & Midden-Oosten.

Contacteer ons

 

Krijg meer informatie van GLC-LH-SMD=. Gelieve te aarzelen niet om me te contacteren!

  • E-mail: seven@worldc.net
  • Skype: seven.worldc
  • WhatsApp/Wechat: +86-13923214671
  • Voeg toe: 7/F HELDERE MANIERtoren NO.33 MONG KOK RD, HK.

..... Spreek meer over Cisco-Module GLC-LH-SMD= ................

Contactgegevens
Seven

Telefoonnummer : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421